• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

“City Hunter” Başrol Oyuncuları Lee Min Ho ve Park Min Young Buluştular mı?
*Nymeria* Çevrimdışı
Webmaster

********
Webmaster

Yorum Sayısı: 4,123
Konu Sayısı: 1,868
Üyelik Tarihi: May 2011
Rep Puanı: 260
“City Hunter” Başrol Oyuncuları Lee Min Ho ve Park Min Young Buluştular mı?

image00009b.jpg

Lee Min Ho ve Park Min Young’ un sık sık görüşmeleri internet takipçilerinin dikkatini çekti ve ikilinin gizlice flört ettikleri hakkında ki söylentiler tekrar canlanandı.
22 Ağustos günü, ikilinin ajanslarının temsilcileri, ikilinin gerçekten flört ettiklerini açıkladı ve bu durumun yaklaşık bir aydır var olduğunu açıkladılar!
Lee Min Ho ajansı, Starhaus Eğlence, “İkisi birlikte iken, birbirlerine olan ilgilerini hissetmiş olabilir. Birbirlerini tanımak için adım attılar.” şeklinde açıklama yaptı.
İki yıldız yakın zamanda SBS Draması "City Hunter" da ana karakterleri canlandırdılar. Setteki uzun çalışma saatlerinin ve karakterlerinin aşk çizgilerinin ikili arasında bir romantizm oluşturduğu görülüyor. İkili “City Hunter” dan önce de yıllardır birbirlerini tanıyorlardı.

image00004oi.jpg

Park Min Young ajansı, King Kong Eğlence, “İkili drama da birbirileri ile oldukça uyumlulardı. Bu çekimler sırasında ve sonunda birbirlerine olan duygularının ilerlediği görülüyor.” dedi.
Akşam saatlerinde, Lee Min Ho ve Park Min Young çay ya da bira içtiler. Ayrıca birlikte zaman geçirdiler.
Lee Min Ho ve Park Min Young ajansları, son olarak şunları söylediler, “Birbirlerine ilgi göstermeye başladıkları günden bu yana bir aydan biraz fazla oldu. Bunun dışında, oyuncuların özel yaşamları hakkında daha fazla bilgi veremiyoruz.”


Çeviri: cgdm_minoz_tr
Kaynak: allkpop

----------English----------

Are ‘City Hunter’ co-stars Lee Min Ho and Park Min Young dating?

Frequent meetings between Lee Min Ho and Park Min Young have attracted netizens’ attention, and rekindled rumors about how the two were secretly dating.
On August 22nd, representatives from both their agencies have stepped forward to announce that the two were indeed dating, and have been for about a month!
Lee Min Ho’s agency, Starhaus Entertainment, told Dispatch, “When the two were together, their interest for one another could be felt. They are going towards the step of getting to know each other.”
The two stars were the main leads in the recently-concluded SBS drama, ‘City Hunter‘. Working long hours together on the set and acting out their characters’ love lines appears to have sparked a romance of their own. The two have also known each other for years prior to ‘City Hunter’.

Park Min Young’s agency, King Kong Entertainment, stated, “When the two appeared in the drama together, they were quite in tune with one another. It seems that they’ve developed feelings for each other during the filming and after filming concluded.”
In the evenings, Lee Min Ho and Park Min Young either drank tea together or had a beer. They also spent their leisure time going on drives.
Lee Min Ho and Park Min Young’s agency stated their final positions with, “It has been a little over a month since they began to show interest in one another. Other than that, we cannot reveal any more details about the actors’ private lives.”


image00001fr.jpg

image00002x.jpg

image00003t.jpg

image00005n.jpg

image00006b.jpg

image00007w.jpg

image00008ga.jpg
v4yi2F.png


Bu Konudaki Yorumlar
“City Hunter” Başrol Oyuncuları Lee Min Ho ve Park Min Young Buluştular mı? - Yazar: *Nymeria* - 23-08-2011, Saat: 04:22 PM
Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar / Okunma Son YorumKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Renk ve Desen

Renk Seç:

Thead Desenleri:

Ayar Paneli

Ana Seçenekler: